Goma 195/60 R15

Shitet nga: shkumbin 20 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 goma 195/60 R15
jon t'bajtne
qmimi per cope eshte 15 euro--- 30 euro dynat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim