Goma 195/75 R 16 C

Shitet nga: SHALA 15 Dhj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane dy (2) Goma 195/75 R 16 C shume te mira siq shihen ne foto, te ardhura nga Svicera nuk jane te bajtne ne KS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim