Goma per Dimer 16

Shitet nga: Ali 20 Tet 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per dimer. 205 / 55 16. 4 Cop per vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim