Goma

Shitet nga: Muhamet 04 Tet 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAMT NUK JAN TE VESHNE DHE JAN TE ARDHURA NGA GJERMMANIA KAN QEN TE KAMIONAVE TE ZJARRVIKSAVE PER AT JAN SHUM TE RUAJTNE DHE PAK KM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim