Goma 16.00 R 20 Per Auto krana

Shitet nga: Skender Molliqaj 21 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 16.00 R 20.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim