Goma continentel 365/80R20

Shitet nga: Muhamet 20 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum te ruajtne,kam gjithsejt 5 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim