Goma continetal 225.65.15

Shitet nga: Driton 19 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma continental ne gjendje perfekte tgolfit 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim