Goma dhe Fellna

Shitet nga: Pati 13 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit me Fellna, sharafa dhe Radkappen te reja.
195 / 65 R 15.
Gomat Jan ballansume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim