Goma dhe Fellne te Veres

Shitet nga: Arsim 16 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat dhe Fellnet e Veres, nr 17. Shume te ruajtuara,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim