Goma me fellne

Shitet nga: Afrimi 22 Gsh 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me fellne Te ardhene nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim