Goma per Kamion10R22.5

Shitet nga: Muhamet 20 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR   120 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kan qen te kamionave te zjarrfiksave dhe kan kaluar vetem 1000 km me profil jan te reja dhe nuk jan te veshne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim