Goma

Shitet nga: Ibrahim 15 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma per xhipa 255/75/R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim