Shes Bandashat me Gjith Goma

Shitet nga: Afrim 17 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandashat me Gjith Goma
Gomat jon te Dimnit jan shum te mira edhe ne kosov nuk jan perdor jon te ardhne nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim