Shes Fellne me gjith guma te dimnit

Shitet nga: Afrim 05 Jan 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me gjith guma te dimnit kan profin 70% jan te ardhne nga ch ne kosov nuk jan vozit 225 / 40 / R 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim