Shes Goma

Shitet nga: Vllazim 24 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma bashk me fellne

205/55 R 16

Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim