fellge

Shitet nga: fellge 17 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shef fellge 16 me kapak qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim