fellne

Shitet nga: egzon 03 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellne shum te mira 19 jan per audi A8 A6 etje bej ndrim edhe me naj skuter ose ndonje moto qiklet te mir per ma shum info +37745330322 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim