fellne

Shitet nga: egzon 09 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per audi a8 a6 bej edhe ndrrim me ndonje gje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim