fellne

Shitet nga: egzon 24 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma 19 per audi A8 A6 etj per ma shum info +37745330322 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim