fellne

Shitet nga: egzon 22 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellne mo goma per audi a8 a6 etj per ma shum info +37745330322 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim