fellne

Shitet nga: isuf 23 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesh fellne me guma per bmw 530 e60 bojn edhe ne i bojn edhe x5 x6 edhe m5 fellkat nuk jon te lyme as nuk jon te demtume as ni grrithne se kan qmimi sipash marveshjesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim