guma dhe bandash

Shitet nga: istref 10 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bandash 195.50.15 per golf 2.3 dhe opel si dhe gomat per mercedes benz 185.65.15 te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim