shes fellne me goma

Shitet nga: Afrim 25 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te veres jan komat kan 90% profl jan nga zvicrra ne kosov nuk jan vozit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim