Radio DVD plus muzik komplet

Shitet nga: nexhdet 24 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes muziken komplet me radio DVD 2 fushterka boxin ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim