Shes Radje per vetura

Shitet nga: Afrim 17 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radje per vetura jan shum pak te perdorne jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim