shitet

Shitet nga: Shpejtim 13 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet buferi 400 vat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim