Nderrues manual menjaq per Golf 2

Shitet nga: Fisnik 11 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Pjesë rezerve
Nderruesi eshte ne gjendje te rregullt dhe punon, eshte me 4 shpejtsi. Per me shum informata kontaktoni ne nr. tel +37745569404.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim