Bufer per Vetura

Shitet nga: Niku 07 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes buferin per vetura shum i fort eshte per maraklli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim