Armutizera golf 5

Shitet nga: Kushtrim 17 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
Ne gjendje te rregullt dhe vin nga austria .. Vetem me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim