Menjaq per Golf 2

Shitet nga: Fisnik 23 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
Shes menjaq(ndrrus i shpejtesive) per golf 2 menjaqi osht me 4 shpejtesi dhe eshte ne gjendje te rregullt. Per me shum informata kontaktoni ne nr. e tel. 045 569 404 ose 049 569 404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim