Paisjet Per Auto Larje

Shitet nga: Alban 21 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
Shitet Paisjet Per Auto Larje , Maqina Per Larje Boca Per Shperndarje Te Shamponit dhe Kompresori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim