Shes akumullatora shum tmir te vogjel dhe tmdhej..

Shitet nga: 045 565 939 04 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
shes akumullatora te ndryshem 52 ampera 66 ampera 75 95 ampera etj jan te firmes bosch varta etj qmimet e arsyshme jan ne gjendje teper te mir mund ti pervoni ku te doni me nje qmim te volitshem ndrrim i mundshem ju mirepres,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim