Termo

Shitet nga: Gog loki 01 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

221 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
Esht ne gjendje shum te mir ka kapicitet te madh e ka perdorur 4 vite esht top dhe esht shum i rrall 1000 metra kub i nceh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim