Trafo për Xenona dhe Sensorë

Shitet nga: Dugi 26 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
Trafo per xenona dhe sensore per te gjitha llojet e automjeteve.
Per me shume na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim