Kombe VW T4 dizel -93

Shitet nga: kushtrim 14 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Deçan
shitet busi wv t4 dizell motorri 2.4 ne gjendje te mir teknike ka 6 ulse dhe prokolic regjistrim ka deri ne fund te korrikut 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim