2009 Takeuchi TB180

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1390 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim