Bager DRESSER

Shitet nga: Isa 30 Gsh 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri ngarkues DRESSER prodhim gjerman motorrin v 6klipesh turbo mercedes original nga fabrik.Bageri eshte ne gjendje te mire teknike .
Eshte 24 ton.Lugen ngarkuese 4 kubik.

Qmimi Me Marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim