Bager (Ngarkues) ATLAS 75

Shitet nga: Drin A. Sejdiu 06 Gsh 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR   40 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Në gjendje të mirë optike dhe teknike.I sapo ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim