Bager

Shitet nga: Arijani 14 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager OKA mhe 5+ viti 1997 + 23 tone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim