Budozher 170

Shitet nga: Xxxx 16 Maj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes budozher me kill 044179401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim