EC 360 B NLC

Shitet nga: DEQAN 02 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin e markes volvo 360 BNLC bageri o ne gjendje shum te mir vit prodhimi o 2003 bageri o me klim dhe nzemje ne karrik bageri o ne gjenje te mir per pun .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim