Iveco 5912

Shitet nga: Hasan 23 Tet 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Iveco 5912 e vitit 1997 me 117000 km te kalume dhe e doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim