Iveco 7014

Shitet nga: Iveco 07 Sht 03:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Iveco 7014ne gjendje te mire teknike i vitit 1989 me 130000km te kaluara me homologim te kryer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim