Kamionet Iveco

Shitet nga: izet 25 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35c13
Shitet kamioni IWECO 35-13 i ardhur nga zvicrra viti 2000 me kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim