Kamionetë

Shitet nga: Genc 27 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2001 viti , 148 mi kilometra kamjonet me 7 ulse me rimorkjo peugeo boxer edhe i regjistruar ,,,, me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim