Kamionet

Shitet nga: valdet 19 Gsh 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta gjindet ne kosov 150.000 i ka te kalume viti i prodhimint 98, pa dogan .per ma shum info muni me thirr ne 044799748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim