Kamjon mercedes

Shitet nga: Agron 15 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni mercedes 12 17 me kran ne gjendje te mir teknike,posedon edhe onsat e aluminit i gatshem per pun. "Shitet pa korp"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim