Kas per 4 aks menci

Shitet nga: alesjo 20 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kas per 4 aks menci ne gjendie pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim