Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Kujta 06 Dhj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi,Eshte ne Gjendje perfekte,Ndrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim