Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: kujtimi 13 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KOMBI NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE KOMBI OSHT SHUME I RUJTUN MOTORRI OSHT 1.9 DISSELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim